ogłoszenia duszpasterskie – Lubosz 18.04.2021 r.

1. Dzisiaj Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Daleszynka.
  2. Dziękuję wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na daninę diecezjalną. Nadal można to uczynić, a koperty na daninę wyłożone są na stoliczku w kruchcie kościoła.
  1. We wtorek przypada 19 rocznica ingresu do katedry naszego Księdza Arcybiskupa Metropolity.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie jak zwykle w środę zaraz po mszy św. Podziękowania i prośby na Nowennę można wrzucać do koszyczka w kruchcie kościoła.
  1. W piątek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w sobotę na godz. 21.00 do naszego kościoła.
  1. Przyszła niedziela, to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Dodatkowa msza św. dla uczniów szkoły podstawowej i młodszych dzieci, odprawiona będzie w naszym kościele o godz. 14.00.
  1. Osoby zalegające z opłatą miejsca za groby, prosimy o uregulowanie zaległości w Biurze Parafialnym.