ogłoszenia parafialne 10.10.2021

28 NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021

1. Dziękuję mieszkańcom Lubosza za posprzątanie kościoła. Dziś zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za tydzień składka remontowo-inwestycyjna.
  2. Po każdej Mszy św. można nabyć kremówki. Cena jednej 3 zł, są pakowane po 4 sztuki. Zebrany dochód przeznaczymy na odnowienie albo zakup baldachimu.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

– we wtorek: Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej

– w czwartek: św. Małgorzaty Marii Alacoque

– w piątek: św. Teresy od Jezusa

– w sobotę: św. Jadwigi Śląskiej

1. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, dla pozostałych codziennie po Mszy Św. Dziękuję za liczny udział.
  2. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu modlitwa różańcowa w intencji naszej Luboskiej Szkoły: wszystkich pracowników i uczniów.
  3. Biuro parafialne czynne od wtorku do czwartku po Mszy św. lub po indywidualnym umówieniu pod numerem 577-526-965.