Konkurs fotograficzny nr 2

Trwa Wielki Post. Jest to chyba dobry moment, żeby rozpocząć nasz kolejny fotograficzny konkurs, tematycznie związany z tym okresem. Na zdjęciu z naszego kościoła widać obraz Pana Jezusa Miłosiernego „Jezu ufam Tobie”, ale z pewnym dopisanym pytaniem. To element dekoracji w naszej świątyni, która właściwie ciągle zmusza do refleksji. Dlatego właśnie pojawiła się w naszym konkursie wielkopostnym. Tym razem pytanie w naszym konkursie jest podwójne:

w którym roku i z jakiej okazji pojawiła się ta właśnie dekoracja w naszym kościele?

Na odpowiedzi poprzez formularz na naszej stronie, czekamy do 16 kwietnia br. Wśród uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy nagrody. Zapraszamy do wspólnej zabawy i refleksji.