Konkurs fotograficzny nr 1

Konkurs fotograficzny nr 1

              Na naszej parafialnej stronie znalazło się także miejsce na konkurs fotograficzny. W pierwszej jego edycji zamieszczamy zdjęcie zrobione na terenie naszej Parafii. Konkurs jest bardzo prosty i polega na tym, by napisać jaki widok przedstawia zamieszczona fotografia. Prawidłową odpowiedź można przesłać przez formularz, który znajduje się na stronie głównej. Ponieważ za prawidłowe odpowiedzi przewidziane są nagrody, prosimy podać imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Przy okazji warto zwrócić uwagę, jak u nas potrafi być pięknie…

             Na odpowiedzi czekamy do 13 listopada 2016 r.

             Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy podjęli trud uczestnictwa w naszym konkursie. Okazuje się, że nie był on aż tak prosty, jak nam się wydawało. Wyjaśniamy, że na zdjęciu widoczny jest wschód słońca nad jeziorem Luboszek, a zdjęcie zrobione jest od strony probostwa. Charakterystycznym momentem na zdjęciu są wyraźnie widoczne po jego prawej stronie, zarysy pałacu, który znajduje się w naszym parku. Nagrody za prawidłowe odpowiedzi, a są nimi filmy DVD, wylosowali:

  1. Joanna Wójcik
  2. Maria, Zofia i Klara Kozubowskie
  3. Patrycja Wesoła
  4. Katarzyna i Paweł Wesoły
  5. Paulina Kaczmarek
  6. Marta Wąsowicz

            Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody są do odebrania w Biurze Parafialnym. Wszystkich zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych odsłonach naszego konkursu. Konkurs fotograficzny nr 2 już wkrótce ….