Letnie półkolonie dla dzieci 22-26.07.2019 r.

Letnie półkolonie dla dzieci 22-26.07.2019 r.

             W tym roku półkolonie  rozpoczęły się w poniedziałek 22 lipca. Zebraliśmy się punktualnie o godzinie 9.00 na placu przed kościołem, gdzie po krótkim przywitaniu przez panie z PZ Caritas zostaliśmy podzieleni na cztery grupy  i rozpoczęliśmy zajęcia integracyjne. Następnie udaliśmy się do kościoła na wspólną modlitwę. Ksiądz Jarosław poświęcił nam różańce na rękę, które otrzymaliśmy  w prezencie od siostry Danieli. Modlitwa różańcowa towarzyszyła nam każdego dnia półkolonii.  Po śniadaniu na świeżym powietrzu pojechaliśmy  do Poznania na film pt. „Król Lew”.

Drugiego dnia  przenieśliśmy  się w niesamowity świat baśni, legend i wojów, za sprawą wizyty w Parku Historycznym „Uroczysko Wołkołatka”. W drodze powrotnej  zatrzymaliśmy się na kręgielni w HI FI Hotelu.

« 1 z 2 »

W środę przeżyliśmy niezapomnianą lekcję historii zwiedzając  bunkry MRU Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy oraz Dom Szewca w Pszczewie.

« 1 z 2 »

Kolejne atrakcje czekały na nas w  Pniewach.  Na początek zwiedzanie sanktuarium św. Urszuli, następnie  quest po sanktuarium,  zabawy na placu w Pniewskich Łazienkach. W końcu zajęcia taneczne dla dziewczynek i trening piłkarski z Akademią Reissa dla chłopców.

« 1 z 2 »

Wyjazd do Krainy Zabaw Bogilu w Wiosce k. Jabłonnej zakończył tegoroczne półkolonie. Było ciekawie, wesoło i co najważniejsze bezpiecznie.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wypoczynku …i do zobaczenia za rok.