ogłoszenia parafialne 19.06.2022

12. NIEDZIELA ZWYKŁA

19.06.2022

LUBOSZ

 

1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego świętowania czwartkowej Uroczystości Bożego Ciała. Mieszkańcom Augustowa dziękuję również za posprzątanie kościoła.

2. Dziś zbiórka remontowo-inwestycyjna. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na szkoły katolickie kwotę 137 zł. Bóg zapłać.

3. We wtorek o 19.30 na salce parafialnej spotkanie grupy Caritas. Serdecznie zapraszam.

4. W środę na Mszę św. zapraszam młodzież z klas VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

5. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i zakończenie „oktawy” Bożego Ciała. Msza św. i procesja do 4 ołtarzy będzie w Daleszynku o godz. 18.00. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków.

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja pod figurę NSPJ przy cmentarzu, gdzie zawierzmy całą parafię Sercu Jezusowemu. Zapraszam wszystkich funkcyjnych do uczestnictwa w procesji, również dziewczynki do sypania kwiatków. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. W sobotę o 19.30 nabożeństwo czerwcowe przy figurze w Niemierzewie.

8. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.