ogłoszenia parafialne 20.11.2022

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

20.11.2022

1. Dziękuję mieszkańcom Lubosza za posprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni, a także wszystkim, którzy włączyli się w akcję Fundacji Redemptoris Missio: Opatrunek na ratunek.

2. We wtorek na godz. 10.00 do salki parafialnej zapraszam naszych seniorów.

3. We wtorek Msza św. wyjątkowo o godz. 19.00.

4. W tym tygodniu peregrynacja Obrazu Jasnogórskiego w rodzinach jeszcze na ul. Powstańców Wlkp. i ul. Ogrodowej. Chęć przyjęcia obrazu mogą zgłaszać mieszkańcy ul. Pocztowej i Wąskiej.

5. W Liturgii Kościoła:

– w poniedziałek: Ofiarowanie NMP

– we wtorek: św. Cecylii

– w czwartek: św. Męczenników z Wietnamu: Andrzeja Dunc-Lac i Towarzyszy

– za tydzień: I Niedziela Adwentu oraz początek roku liturgicznego i duszpasterskiego

6. W piątek na godz. 19.30 do salki parafialnej zapraszam na spotkanie młodzież szkół ponadpodstawowych.

7. Roczne wymienianki za zmarłych można wrzucać do koszyczka w czasie składki lub do skrzynki wyłożonej w kruchcie kościoła. Będziemy je odczytywać od stycznia przyszłego roku.

8. W ubiegłym tygodniu zmarli: śp. Jan Fiałkiewicz z Lubosza oraz Eugenia Bober z Mościejewa. Wieczny odpoczynek…