ogłoszenia parafialne 3.10.2021

27 NIEDZIELA ZWYKŁA 3.10.2021

1. Dziękuję mieszkańcom Lubosza za posprzątanie kościoła i wszelkie złożone ofiary.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

– w poniedziałek: wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

– we wtorek: św. Faustyny

– w czwartek: NMP Różańcowej

1. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, dla pozostałych codziennie po Mszy Św.
  2. We wtorek na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie członków Rady Duszpasterskiej, a w czwartek na 19.00 członków Rady Ekonomicznej.
  3. W piątek na Mszę św. i różaniec zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas VIII oraz klas I szkół ponadpodstawowych.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. w sobotę i niedzielę będzie można nabyć kremówki. Cena jednej 3 zł, będą pakowane po 4 sztuki. Zebrany dochód przeznaczymy na odnowienie albo zakup baldachimu.
  5. W niedzielę za tydzień o godz. 11.30. Msza św., na którą zapraszam rodziców z dziećmi I komunijnymi. W czasie Eucharystii poświęćmy różańce.
  6. Biuro parafialne czynne od wtorku do czwartku po Mszy św. lub po indywidualnym umówieniu pod numerem 577-526-965.