ogłoszenia parafialne 31.07.2022

18. NIEDZIELA ZWYKŁA

31.07.2022

1. Dziś 18. niedziela okresu zwykłego. Dziękuję mieszkańcom Lubosza za posprzątanie kościoła.

2. Dziękuję również Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie sobotniego Dnia Chorych.

3. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:

– w poniedziałek: św. Alfonsa Marii Liguoriego

– w czwartek: św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów

– w sobotę: święto Przemienienia Pańskiego

4. W środę zmieniamy tajemnice różańcowe we Wspólnocie Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

5. W I czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00, którą zakończymy Apelem Jasnogórskim. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

6. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 10.00.

Okazja do spowiedzi św. w godz. 16.00-17.00 (komunia św. co 15 min) i 17.30-18.00. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

7. W dniach 19-20 września br. pragniemy zorganizować pielgrzymkę parafialną do Częstochowy w dziękczynieniu za ubiegłoroczne Nawiedzenie Matki Bożej w znaku Jasnogórskiej Ikony. Koszt 180 zł. Zapisy do końca sierpnia w biurze parafialnym lub u p. Jolanty Syk.

8. Parafialny Zespół Caritas zaprasza dzieci ze Szkoły Podstawowej na zajęcia w dniach 9-10 sierpnia. Chętni mogą zapisać się u pań z Caritas do najbliższej środy tj. 3.08. Koszt 30 zł.

9. Przed kościołem do nabycia Przewodnik katolicki z dodatkiem 5 minut z Bogiem na sierpień oraz Mały Przewodnik katolicki.