ogłoszenia parafialne 9.01.2022

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

9.01.2022

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego kończąca liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W naszej Archidiecezji kończymy peregrynację kopii obrazu MB Częstochowskiej.

2. Dziękuję mieszkańcom Lubosza za posprzątanie kościoła.

3. Kolędnicy Misyjni naszej Parafii zebrali na dzieci w Azji Środkowej kwotę 2575,31 zł. Serdecznie wszystkim dziękuję za zaangażowanie i ofiarność.

4. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie w ramach spotkań synodalnych dla Grupy Lektorskiej i Rady Duszpasterskiej.

5. W przyszłym tygodniu składka remontowo-inwestycyjna.

6. W minionym tygodniu zmarli z naszej parafii: śp. Janina Osesiak z Chudobczyc oraz śp. Krystyna Nowakowska z Daleszynka. Wieczny odpoczynek…

7. W tygodniu zapraszam na spotkania kolędowe o godz. 18.00 mieszkańców Lubosza:

– w poniedziałek: ul. Powstańców Wlkp., Ogrodowa i Parkowa

– we wtorek: ul. Polna, Usługowa, Spokojna, Krótka i Poznańska

– w środę: ul. Wąska 1abc i ul. Dworcowa

– w czwartek: ul. Wąska 2abc, ul. Czereśniowa, Wiśniowa, Zielone Wzgórze, Leśne Wzgórze, Słoneczna Dolina

– w piątek: ul. Pocztowa, Sportowa