Pielgrzymka do Kalisza i Lichenia 20.10.2018 r.

Pielgrzymka do Kalisza i Lichenia 20.10.2018 r.

             To była jedna z piękniejszych, jesiennych sobót, jakie przeżyliśmy w tym roku. Wczesnym rankiem zajęliśmy miejsca w autokarze, by z modlitwą, towarzyszącą nam w czasie całej drogi, udać się najpierw do Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. Uczestniczyliśmy tam przed cudownym wizerunkiem św. Józefa w przepięknej liturgii, zawierzając przez wstawiennictwo Opiekuna Pana Jezusa przede wszystkim nasze rodziny.

             Następnie udaliśmy się do Sanktuarium Maki Bożej Królowej Polski w Licheniu. Nasz pobyt rozpoczęliśmy od nabożeństwa drogi krzyżowej w grąblińskim lesie, którą poprowadził ks.Jarosław oraz modlitwy w kościele sióstr anuncjatek.

             Ostatnim  punktem naszej pielgrzymki była msza św. w licheńskim Sanktuarium, w czasie której modliliśmy się o pomyślność dla naszej Ojczyzny.

To był dobry, bogaty duchowo czas, spędzony w miłej atmosferze, który na pewno pozostawi trwałe owoce w naszym życiu.