Różaniec dla dzieci – październik 2016 r.

Bardzo się cieszymy, że od kilku lat w miesiącu październiku oprócz wspólnego, parafialnego różańca, mamy także nabożeństwa różańcowe dla dzieci. Jako najmłodsi parafianie lubimy przychodzić na te spotkania, które prowadzone są przez nasze mamy. W tym roku poznajemy na różańcu elementarz miłosierdzia. Dowiedzieliśmy się już więcej np. o Ewangelii i cierpieniu, o Dzienniczku s. Faustyny i o byciu apostołem. Nasze koleżanki z gitarą pomagają nam w nauce nowych piosenek, a my cieszymy się już na każdy następny różaniec. I ty możesz dołączyć do nas, jeśli chcesz zobaczyć jak u nas jest miło.

Spotykamy się od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 w naszym kościele. Zapraszamy !!!