Zimowe ferie dla dzieci 01-03.02.2017 r.

Ferie zimowe 1- 3 lutego 2017 r.

             Jak niewiele potrzeba, by dobrze się zabawić. Wiedzieliśmy, że w czasie naszych zimowych ferii, także i w tym roku salka parafialna da nam miejsce i ciepło, a dorośli pomogą w dostarczaniu rozrywki. Rozpoczynamy oczywiście od … posiłku, bo jak tu bawić się na pusty żołądek?

Po jedzeniu przyszedł czas na nasze aktorstwo. Wzięliśmy się za przygotowanie małej scenki, dekoracji, rekwizytów. Sama radość, grać to my umiemy!

Ale nasze ręce nie były jeszcze zmęczone, więc wymyślono dla nas „gniotka”. Nie wiecie co to jest? To popatrzcie:

Nadszedł także dzień dłuższego spaceru. Wybraliśmy się tym razem do Sali Wiejskiej w Chorzewie. Po długim marszu, najpierw było coś ciepłego…

a potem już pląsy i zabawy. Te na myślenie i te na szybkość. Najważniejsze, że uśmiech na naszych twarzach zagościł na stałe. Dobrze jest spotkać się razem także podczas ferii. Dziękujemy wszystkim dorosłym, którzy przygotowali dla nas ten czas, no i byli z nami!