ogłoszenia parafialne 14.04.2024

3 NIEDZIELA WIELKANOCY

14.04.2024

1. Dziś Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny oraz Święto Chrztu Polski. Zachęcam do przeczytania w tym tygodniu choć krótkiego fragmentu Pisma Świętego. Dziękuję za wszelkie złożone ofiary i prace wykonane w ubiegłym tygodniu na rzecz naszej parafii, a mieszkańcom Lubosza dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli.

2. W ubiegłym tygodniu do puszek na Caritas zebraliśmy kwotę 450 zł. Bóg zapłać.

Za tydzień zbiórka remontowo-inwestycyjna.

3. We wtorek na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie rodziców młodzieży, która za tydzień przystąpi do sakramentu bierzmowania.

4. W piątek o godz. 18.30 spotkanie dla młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania.

5. W sobotę o godz. 19.00 serdecznie zapraszam na koncert uwielbienia prowadzony przez zespół „Familiaris” z Pniew. Szczegóły na plakatach.

6. Za tydzień Światowy Dzień Modlitw o powołania.

7. W przyszła niedzielę o godz. 15.00 w Sali Wiejskiej w Luboszu spotkanie „Łączy nas miłość” z okazji 20-lecia Parafialnego Zespołu Caritas i 5-lecia Szkolnego Koła Caritas. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.

8. Przed kościołem do nabycia Przewodnik katolicki z dodatkiem modlitewnym na miesiąc maj.