ogłoszenia parafialne 21.04.2024 – parafia Mościejewo

4 NIEDZIELA WIELKANOCY

MOŚCIEJEWO

1. Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Dziękuję mieszkańcom za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli.

2. Jeszcze raz serdecznie zapraszam na godz. 15.00 do Sali Wiejskiej w Luboszu na spotkanie „Łączy nas miłość” z okazji 20-lecia Parafialnego Zespołu Caritas i 5-lecia Szkolnego Koła Caritas.

3. W ubiegłym tygodniu w ramach zbiórki inwestycyjno-remontowej zebraliśmy kwotę 689,10 zł. Bóg zapłać.

4. We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 ks. bp Radosław Zmitrowicz OMI – biskup pomocniczy diecezji kamieniecko-podolskiej na Ukrainie, udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży Proszę o modlitwę w intencji młodych i ich rodzin.

Okazja do spowiedzi św. w poniedziałek od godz. 17.15. Próba dla młodzieży po Mszy św.

5. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

-we wtorek: uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski

-w czwartek: święto św. Marka Ewangelisty

6. W środę o 19.30 w salce parafialnej spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci I komunijnych.

7. W piątek nie ma Mszy św. w Mościejewie.