ogłoszenia parafialne 7.04.2024 – parafia Mościejewo

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7.04.2024

MOŚCIEJEWO

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Mieszkańcom dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. Dziękuję również za ofiary na daninę diecezjalną oraz wszelkie prace i dary na rzecz naszej parafii.

2. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas.

3. Z okazji Niedzieli Bożego Miłosierdzia zapraszam do Lubosza na adorację Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 16.00. Adorację rozpoczniemy koronką do Bożego Miłosierdzia. W czasie adoracji odbędzie się spowiedź dla dzieci I-komunijnych.

4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. w Mościejewie o  godz. 16.30, w Luboszu o godz. 18.00. Zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.

5. W piątek nie ma Mszy św. w Mościejewie. Na Mszę św. do Lubosza o godz. 18.00 zapraszam młodzież, która w tym miesiącu przystąpi do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

6. Za tydzień Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego oraz Święto Chrztu Polski.

7. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Budzimierz Wojcieszak z Lubosza. Wieczny odpoczynek…